Про компанію

Протягом 25 років компанія Дарконових допомагає євреям, дітям євреїв, онукам євреїв, неєвреїв, які бажають громадянам України переїхати жити до Ізраїлю на постійне місце проживання.
Завдяки багаторічному досвіду і професіоналізму компанії, тисячі сімей змогли отримати Ізраїльське громадянство, довести свої єврейські корені, відшукати відсутні документи в архівах країн СНД, отримати швидко Дарконових.

Першопочинання підприємства відбулися ще з часів перебування московського посольства Ізраїль в голландському посольстві. Окрім центрального офісу в Москві, компанія “Даркон” відкрила представництва в Лондоні і Тель-Авіві, де працюють першокласні фахівці. У штаті є консультанти — співробітники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства абсорбції Ізраїлю і знаменитого агентства Сохнут. Будь-яке питання, проблема, нестандартна ситуація вимагає оригінального рішення. Особливу увагу, компанія приділяє креативності. Саме такий підхід до справи, виділяє “Даркон” на тлі безлічі інших схожих фірм.

Безліч зв’язків, професіоналізм, досвід дозволяють співробітникам знайти індивідуальних підхід до кожного клієнта.

Одні з найбільш поширених послуг, які надає компанія:

  • віртуозна підготовка до консульської співбесіди;
  • рішення всіх документальних проблем, включно з пошуком довідок, доставкою документів до Ізраїлю в конкретно обумовлені терміни.

Окремо варто торкнутися теми оформлення Даркону, в даному випадку компанія з ідентичною назвою вирішує питання максимально швидко і ефективно. Крім ізраїльського закордонного паспорта за 1 день, співробітники фірми допоможуть “розгребти” практично всі бюрократичні завдання, поставлені на дорозі до переїзду в Ізраїль. Крім Даркону, допомагаємо отримати:

  • посвідчення особи теудат-зеут;
  • лікарняну касу;
  • різного роду соціальну допомоги в Міністерстві абсорбції;
  • водійські права;
  • рахунок в одному з ізраїльських банків.

Будь-які дії, рішення узгоджуються і приймаються спільно. Високий рівень роботи компанії “Даркон” визначає успіх клієнта. Вся діяльність здійснюється відповідно до законодавчої бази Ізраїльського Держави.

Звертайтеся, тут Вам допоможуть!

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково