Даємо консультації і поради, як правильно отримати Ізраїльське громадянство українцям

Ізраїль – країна з високим рівнем життя, не дивно чому багато українців воліють переїхати сюди жити назавжди. Перше питання, яке виникає на початковому етапі оформлення ізраїльського громадянства – з чого почати? Перше, що необхідно зробити – звернутися в компанію “Даркон”. Фахівці детально проконсультують, розкажуть, допомагають з оформленням громадянства в максимально швидкі терміни і в комфортних умовах співпраці.

Для початку варто визначитися в якому статусі або на підставі якого закону можна отримати ізраїльське громадянство, конкретно у вашому випадку. Якщо є родичі євреї, тоді необхідно почати пошук документів, що підтверджують вашу приналежність до єврейської національності. Для тих, хто ніяк не пов’язаний з єврейством, єдино можливий спосіб отримати громадянство – пройти натуралізацію. Складний, тривалий процес, що вимагає юридичної підкутості.

Компанія “Даркон” не просто дає слушні поради з якого боку підійти до отримання громадянства, а й надасть реальну допомогу: запис в Консульство, складання анкети, підготовка до співбесіди тощо.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково