Репатріанти Ізраїлю в умовах карантину

Попри карантинні обмеження, репатріація до Ізраїлю не припинялася й у 2020 році. Так, за інформацією Міністерства алії та інтеграції, найбільша кількість репатріантів вибрали місце проживання Нетанію, Тель-Авів, Єрусалим і інші міста. Трохи більше ніж 43% людей, які змогли отримати ізраїльське громадянство — у віці від 18 до 35 років, чверть — діти. Уже традиційно левову частку репатріантів становлять жителі Російської Федерації, України, США. В цілому за рік до Ізраїлю прибуло близько 20 000 репатріантів, що на 20% більше ніж у 2019 році. Більш того, в нинішньому +2021 Ізраїльську державу очікує ще близько 35000—45000 нових жителів.

Компанія Даркон готова надати всебічну підтримку в отриманні алії. Фахівці всі питання беруть на себе, починаючи від пошуку єврейського коріння, і, закінчуючи допомогою облаштування в новій країні.

Бажаєте стати громадянином Ізраїлю, але не знаєте з чого почати? Телефонуйте і розкажіть про свою історію. Наші консультанти проінформують і підкажуть покроковий план дій.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково