Закон про Повернення (1950 г.)

Ізраїльське громадянство 2020

Ізраїль держава, яку побудували євреї для євреїв. Це країна з високим рівнем життя, першокласною медициною, престижною освітою, дієвим законодавством. Стати повноправним жителем Ізраїлю можуть іноземні громадяни, які підпадають під Закон “Про Повернення”. Далі мова піде про те, що таке Алія на Святу Землю і як нею скористатися.

Кнесет в 1950 році прийняв Закон “Про Повернення”, що дає право євреям з усього світу отримати Алію в Ізраїльську державу. З того часу новоприбулі репатріанти, отримують юридично законну підставу претендувати на ізраїльське громадянство. Звичайно, є і виключення, законодавство забороняє в’їзд або громадянство особам, які несуть загрозу правопорядку і безпеці країни. Крім того, під заборону потрапляють і злочинці, які прагнули отримати притулок в Ізраїлі.

Звісно, Закон “Про Повернення” має безліч нюансів з якими не всі згодні і на тлі яких, постійно ведуться юридичні баталії. До сих пір відкрите питання: які критерії для встановлення єврейства? Ізраїльський парламент під час прийняття закону за основу брав сіоністську ідеологію з її догмами. По суті, сіонізм це повернення і об’єднання всіх євреїв і їх сімей на історичній Батьківщині. Через вісім років після прийняття закону, була внесена поправка про те, що єврей це іудей, здатний задекларувати єврейство, без будь-яких письмових доказів. Уже в 1970 році інша поправка, розтлумачила, що громадянство отримує єврей, а саме людина, що народилися від єврейської матері, і, яка прийняла іудаїзм. На той час Ізраїльська держава тільки з’явилася і постійні військові конфлікти, безгрошів’я віщували повне зникнення країни. В середині ХХ століття на Святу Землю з’їжджалися сіоністи і євреї, котрі дивом вижили після Другої світової війни і Голокосту, ніхто і не думав, що через років 30 ізраїльський паспорт захочуть отримати в меркантильних цілях. Сьогодні Ізраїль економічно розвинена країна, тому не дивно, що так часто виникає питання про посилення вимог на шляху до отримання громадянства.

 Репатріація в Ізраїль?

Основна вимога під час оформлення Алії документальне підтвердження єврейства.

У 2020 році стати повноправним громадянином Святої Землі можуть:

 • Громадяни у яких в паспорті, водійських правах, свідоцтві про народження, пенсійному посвідченні або іншому офіційному документі вказана національність “єврей / єврейка”.
 • Громадяни у яких хоча б один з батьків може підтвердити національність.
 • Громадяни, які мають бабусь чи дідусів, які здатні довести приналежність до єврейської національності;
 • Громадяни – члени сімей вищевказаних родичів, крім дітей в четвертому коліні, що досягли шістнадцятиріччя.
 • Вдови/вдівці повноправних євреїв, за умови якщо не було повторного одруження з іноземними громадянами.

Які вимоги для репатріації в Ізраїль у 2020 році?

Перед тим як стати законним громадянином Ізраїлю, варто зібрати пакет документів та пройти співбесіду з Консулом.

Перелік документів:

 • посвідчення особи (внутрішній або закордонний паспорт);
 • анкета, яку видають в Консульстві або Посольстві Ізраїлю;
 • кольорові фотографії 3х4;
 • документи із зазначенням єврейської національності;
 • свідоцтво про народження, шлюб;
 • медичні довідки.

За необхідністю мати і водійські права, атестати, дипломи про освіту, довідки про службу в армії, виписки з РАГСів, офіційний лист з однієї єврейської організації, довідка про несудимість. Документи подаються в найближче ізраїльське Консульство, після чого призначать дату про проходження співбесіди, де будуть оцінювати достовірність поданої інформації і бажання потенційного репатріанта стати громадянином Ізраїльської держави.

Програми репатріації в 2020 році

Ізраїльський уряд всіляко сприяє переїзду в країну євреїв, для цього з’являються маса програм.

МАСА і НААЛЕ популярні на сьогодні організації, що займаються питаннями приїзду єврейської іноземної молоді в Ізраїль для культурного та історичного ознайомлення, а також отримання престижної освіти. Не менш приваблива і програма “Перспектива”, що дозволяє фахівцям з вищою освітою у віці від 33 до 42 років пройти п’ятимісячне навчання, тим самим підвищити професійну орієнтацію, а також скористатися можливістю помандрувати. “Будинок разом” програма спрямована на одиноких людей або сім’ї, які сповідують іудаїзм і хочуть відвідати Землю євреїв з ознайомчою метою (побачити інфраструктуру, пам’ятки і так далі).

Переїхати жити в Ізраїль, оформити документи, знайти роботу, облаштуватися і придбати будинок, квартиру можливо завдяки програмі “Перший будинок на Батьківщині”.

Існують програми, які спрямовані на роботу з різними верствами населення:

 • студентами;
 • особами, що підвищують кваліфікацію;
 • пенсіонерами;
 • самотніми громадянами;
 • сім’ями.

Участь в тій чи іншій програмі чудова можливість отримати ізраїльський паспорт.

“Компанії Даркон” компанія, здатна підтримати репатріантів в будь-якій ситуації

“Компанії Даркон” компанія, де працюють професіонали, які знають як отримати громадянство Ізраїлю, переїхати і влаштуватися в країні на абсолютно законних підставах.

Послуги “Компанії Даркон”:

 • Підготовка документів, враховуючи пошук паперів в країнах СНД;
 • Підготовка до співбесіди з Консулом;
 • Інші питання, проблеми пов’язані з Алієй і подальшим життям в Ізраїлі;
 • Консультації та допомога в питаннях отримання пільг, іпотеки, водійських прав, відкриття рахунків в банку, і інших послуг на території Ізраїлю.
 • Оформлення Даркона за декілька днів.

Двадцятип’ятирічний досвід роботи “Компанії Даркон” допоміг тисячам громадянам знайти в Ізраїлі новий будинок та почати життя спочатку.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково