Швидке замовлення і отримання Даркон в МВС

Згідно з нововведеннями в законодавство, Даркон можливо отримати після закінчення трьох місяців після оформлення громадянства Ізраїлю. До цього, репатріанти повинні проживати на території Ізраїльської держави мінімум один рік. Однак, існує ще одна поправка в законі, яка дозволяє оформити закордонний паспорт не чекаючи тримісячного періоду. Завдяки тому, що Даркон став біометричним, термін його виготовлення становить всього три тижні. По суті, більшість нових репатріантів, повинні орієнтуватися саме на вищевказані тимчасові рамки.

Крім того, громадяни, які раніше отримали тимчасове посвідчення особи лесе-пассе, мають повне право обміняти його на Даркон, звернувшись до Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю.

Не варто нехтувати послугами фахівців. Компанія “Міграплюс” надасть вичерпну консультацію з питань оформлення закордонного паспорта Ізраїлю, підкаже і при необхідності допоможе отримати документ не чекаючи тримісячного або тритижневого періоду. Будь-які питання, як оформити документи, стати в чергу, отримати громадянство Ізраїлю під силу вирішити співробітникам “Міграплюс”.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково