Для бізнесменів – фінансові та податкові консультації аудиторів компанії EY в Києві, Лондоні та Ізраїлі

Щоб бути готовим до жорстких законодавчих вимог, трансформації цифр, зростання конкуренції, а також при необхідності швидко знайти і надійно закріпитися на ринку капіталу, важливо консультуватися в аудиторів. Компанія EY надає якісні послуги, здатні закласти фундамент і побудувати довіру до капіталу і економіці в багатьох країнах. Аудитори EY працюють з багатьма клієнтами, починаючи від стартапів і закінчуючи великим мережевим бізнесом, різними корпораціями.

“Міграплюс” допомагає не тільки отримати громадянство Ізраїлю, Даркона, теудат-зеут, але і завдяки аудитам EY, проводить фінансові, податкові консультації в Україні, Великобританії, Ізраїлі.

Відкрити власний бізнес на Святій Землі не є чимось неможливим, куди складніше його розвивати. Тут виникають питання з чого почати, куди йти, де шукати підтримку при необхідності. В даному випадку професійні консультації дуже до речі, щоб реалізувати всілякі здібності, виправдати очікування всіх зацікавлених сторін. Аудиторська, фінансова консультації – відмінна підтримка під час стрімкої зміни економіки, технологій.

Звертайтеся в компанію “Міграплюс”, де допоможуть оформити громадянство Ізраїлю і детальніше розкажуть про бізнес в єврейській країні.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково