Документи необхідні Консульства для оформлення ізраїльського громадянства

Оформлення громадянства Ізраїлю необхідно починати зі зборів документів, які подають в консульство Ізраїлю перед початком співбесіди. Під документами маються на увазі – особисті дані бажаючих стати громадянами Ізраїлю і документальні підтвердження потенційних репатріантів, про те що в їх жилах дійсно тече єврейська кров.

Приблизний список, що входить в пакет:

  • фото кольорові 3х4 всіх членів сім’ї;
  • посвідчення особи: паспорта, свідоцтва про народження, закордонний паспорт;
  • документи родичів: свідоцтва про народження, шлюб, смерть, паспорта, партійні квитки, дипломи, трудові книжки, нагороди, посвідчення пенсійні, профспілкові батьків, бабусь, дідусів;
  • документи, контактні дані близьких родичів, що живуть в Ізраїлі.

Всі папери повинні бути справжніми, якщо копії то при необхідності апостильовані або нотаріально завірені.

На співбесіді з Консулом, повинні бути всі члени сімей, які хочуть отримати громадянство Ізраїлю, включаючи зовсім маленьких дітей.

Часом, документи доводиться шукати по всіх країнах СНД, особливо якщо бабусі / дідусі жили в різних регіонах. Нерідко буває, що документи згоріли або загубилися, в такому випадку доводиться звертатися до архівних установ. Самостійно виконати стільки роботи складно, саме тому варто відразу звертатися в спеціалізовані компанії. Фахівці від вашого імені готові зробити всю чорнову роботу, включаючи запис на інтерв’ю з Консулом і закінчуючи оформленням документів уже на території Ізраїльської держави.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково