Громадянство Ізраїлю, для дітей, народжених поза шлюбом

Претендувати на громадянство Ізраїлю можуть люди, які мають родичів євреїв по лінії матері до третього покоління. Звісно це не означає, якщо батько єврей, а мати іноземка, то в репатріації буде відмовлено. В цьому випадку необхідно доводити свою спорідненість за допомогою генетичної експертизи. Оформлення громадянства Ізраїлю – досить складний процес з безліччю підводних каменів. Трапляються далеко нестандартні ситуації, наприклад, людина виявивши бажання репатріюватися в Ізраїль, з’ясувала, що батьки-євреї на момент його народження не перебували в шлюбі, як висновок, відмова в Алії. В даному випадку, якщо мама була єврейкою, то МВС Ізраїлю не важливо, в яких умовах і в якому статусі народився малюк, він за законом стає євреєм. Проблеми виникають, коли в цивільному шлюбі євреєм буде саме батько. Важливо розуміти, що в Законі “Про Повернення” не існує ніяких відомостей, які дискримінують позашлюбних дітей. В цьому випадку, Консульська перевірка для позашлюбного або після шлюбного сина/дочки батька-єврея може піти за двома сценаріями.

У кращому випадку, потенційний репатріант проходитиме Алію за більш жорсткою перевіркою.

У гіршому випадку в Алії відмовлять, поки не буде доведено єврейську спорідненість за допомогою аналізу ДНК. Якщо батьків немає в живих, то залишається сподіватися на найближчих родичів по татовій лінії.

Процедура ДНК в Ізраїлі діє в рамках судового процесу. Тобто, експертиза можлива тільки через ізраїльський суд в конкретній лабораторії на території держави.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково