Отримання Громадянства Ізраїлю по материнській лінії

Скористатися правом оформити громадянство Ізраїлю може людина, яка народилася від матері-єврейки, а також діти і внуки батька і дідуся єврея. Алія передбачена і для дружин євреїв, а також дружин єврейських дітей і онуків. Вдови / вдівці якщо не одружилися вдруге з іноземцями, теж мають право отримати паспорт Ізраїлю.
Відповідно до Закону “Про повернення” – національність у єврейського народу передається по жіночій лінії від матері до доньки. Наприклад, якщо дідусь за національністю українець народився від матері-єврейки, то він теж буде євреєм за мірками законодавства Святої Землі. Довівши документально, що дідусь ваш кровний родич, можна сміливо починати оформлення громадянства Ізраїлю.

У вигляді доказів, в Консульство подають дані про народження, шлюб, смерть, записи в будинкових книгах, посвідчення особи родича. Бувають випадки, що документи неможливо відшукати, тоді на розгляд приймаються дипломи, записи з книг Синагог, військові, партійні, профспілкові квитки, нагороди, місця поховання, записи в трудових книжках. Звісно, це не означає що потрібно шукати всі перераховані вище паперу. Важливість несуть доки, де вказана національність кровного родича, а саме “єврей / єврейка”.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково