Допомога в репатріації в Ізраїль

Репатріація в Ізраїль – комплекс процедур, які займають дуже багато часу, і вимагають чимало юридичної підготовки. Благо компанія “Міграплюс” здатна перебрати на себе частину обов’язків потенційних репатріантів та істотно допомогти отримати громадянство Ізраїлю.

По-перше, “Міграплюс” займається пошуком документів, що підтверджують єврейське коріння родичів репатріанта. Тому не доведеться самостійно піднімати міські архіви інших країн, шукати будинкові книги в ЖЕКу, записи з церковних книг в синагогах – все це здатні зробити фахівці.

По-друге, “Міграплюс” записується в чергу на співбесіду до Консула, допомагає із заповненням анкети, консультує з питань проведення інтерв’ю. Особлива підготовка до репатріації приділяється подружжю, один з яких є євреєм, а інший не має нічого спільного з єврейською національністю.

По-третє, “Міграплюс” бере відповідальність за переїзд, отримує безкоштовний квиток на літак для репатріанта, допомагає відновити втрачені документи, консультує з питань подальшого проживання на території ізраїльської держави.

Важливо підготуватися і все знати про оформлення громадянства Ізраїлю.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково