Роль агентства Сохнут під час оформлення ізраїльського громадянства

Сохнут – всесвітньо відоме агентство з 56 відкритими представництвами в багатьох країнах і центральним офісом в Єрусалимі. По суті, Сохнут з моменту відкриття (1929 року) виступає сполучною ланкою між Ізраїлем і євреями по всьому світі. Головне завдання Агентства – забезпечити майбутнє і процвітання своєї Батьківщини та її громадянам, тобто всього єврейського народу.

Сохнут є організатором різних соціальних програм і проектів, наприклад одна з багатьох – це десятиденна безкоштовна подорож по Ізраїлю молодих євреїв з усього світу. У Сохнут звертаються за фінансовою, матеріальною, моральною допомогою, підтримкою, потрапити в будь-яке їхнє представництво завдання не з простих.

Агентство Сохнут нарівні з Консульством допомагає отримати громадянство Ізраїлю. Однак для початку необхідно записатися в чергу. Звернувшись в спеціалізується компанію, ви гарантовано отримаєте допомогу не тільки в зборі документів і консультації з приводу співбесіди. Фахівці допоможуть встати на чергу в Консульство або Агентство Сохнут, нададуть детальний план дій, детальніше розкажуть з чого почати оформлення громадянства Ізраїлю.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково