Співбесіда з подружжям в МВС Ізраїлю для оформлення громадянства

Співробітники Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю місяцями розглядають документи подружжя, які бажають отримати ізраїльське громадянство на підставі процедури СТУПРО. Після вивчення доків, подружжя запрошують на співбесіду, яке зазвичай проходить на території єврейської держави. Однак, якщо іноземний чоловік або дружина очікують дозвіл на в’їзд, то з великою ймовірністю в Міністерстві проведуть роздільне інтерв’ю.

Зустріч для пари проходить в один і той же час, проте в роздільному форматі. Це необхідно, щоб закохані не змогли скоординувати свої відповіді. Питання ж в першу чергу стосуються особистого життя молодят, акцент співбесіди ставиться саме на однакових відповідях. Було б дивно, якби чоловік і жінка на питання про історію знайомства відповіли по-різному. Завдання працівника МВС переконатися в тому, що люди дійсно живуть разом, мають інтимний зв’язок, один побут на двох і так далі.

Фахівці компанії Даркон рекомендують якщо є можливість реєструвати шлюб. До того ж офіційно розписатися можна і після того, як процедура СТУПРО почала працювати.

Не знаєте як стати громадянином Ізраїлю? Телефонуйте!

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково