Возз’єднання родини

Досить часто молодій подружній парі, між ізраїльтянином і іноземкою (ізраїльтянку або іноземцем), доводиться поставати перед труднощами під час отримання в’їзної візи в Ізраїль. Здавалося б, в Україні шлюб офіційно зареєстрований, люди люблять один одного, разом прийняли рішення переїхати на історичну батьківщину. Однак, співробітники МВС постійно відкладають справу в “довгий ящик”: то документів не вистачає, то тривала перевірка фіктивності відносин і так далі. Стати громадянином Ізраїлю іноземному чоловікові/дружині не так і просто, як здається на перший погляд.

Молодятам варто заздалегідь підготуватися до перевірок, які їм влаштують у Міністерстві внутрішніх справ. Також у відділенні імміграції необхідно подати обов’язковий перелік документів:

  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо подружжя раніше були в офіційних відносини;
  • свідоцтво про шлюб;
  • довідка про неосудність;
  • довідка про сімейний стан.

Документи іноземних зразків повинні бути переведені, нотаріально завірені з печаткою Апостиль. Крім основних доків, до теки додаються докази щирих відносин подружжя. Це можуть бути спільні фото, квитки на літак, чеки на оплату комуналки, путівки й так далі.

Детальніше про те, як отримати ізраїльське громадянство для них не ізраїльтян, дізнавайтеся у консультантів компанії Даркон.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково