Ізраїльські не євреї, або як отримати паспорт мрії

Хоч Ізраїльський уряд і прагне створити державу для євреїв, все ж на Святій Землі проживають громадяни інших національностей.

Законодавство регулює право на оформлення громадянства Ізраїлю для тих, хто не може довести або у кого зовсім немає єврейського коріння. Крім того, відповідно до Закону “Про повернення”, репатріантами можуть стати чоловік або дружина євреїв, діти, внуки євреїв разом з подружжям і дітьми. Вдови, вдівці євреїв, які повторно не взяли шлюб з іноземними особами, теж мають право на громадянство Ізраїлю.

Отримати паспорт громадянина Єврейської держави можна і завдяки натуралізації. Складна, довга процедура, що вимагає виконання конкретних умов, після яких Міністр внутрішніх справ Ізраїлю вирішує відмовити або ухвали статус. В цьому випадку, виявивши бажання отримати ізраїльське громадянство, але не мати ніякого відношення до єврейської національності, людина повинна:

  • проживати на постійній основі в країні більше трьох років;
  • мати постійне місце для проживання, офіційне працевлаштування, постійний дохід, родичів або опікунів на території держави;
  • знати іврит.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково