Пошук документів з Червоного Хреста

Більшість єврейських родичів за часів Радянського Союзу зі зрозумілих причин не любили поширюватися про свою національність. Сьогодні ж, багато жителів країн СНД намагаються відновити документи предків, щоб довести свою приналежність до євреїв і отримати громадянство Ізраїлю.

Червоний Хрест – потужна організація, яка займається відновленням родинних зв’язків, втрачених з часів Великої Вітчизняної Війни.

Представництва Червоного Хреста працюють у всіх країнах колишнього Радянського Союзу. Співробітники організації займаються пошуками в архівних установах про зниклих громадян, перебування дітей в дитбудинках, знаходження радянських громадян в німецьких концтаборах.

В Червоний Хрест звертаються з метою розшукати родичів, втрачених після війни, мігрантів та біженців, радянських громадян, втрачених після надзвичайних ситуацій.

Звернеться можна самостійно, однак найкраще скористатися послугами фахівців “Міграплюс”. Компанія має налагоджені зв’язки з представництвами Червоного Хреста в усьому світі, знає як працює дана організація і зробить все, щоб оформлення громадянства Ізраїлю увінчалися успіхом.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково