Отримання Громадянства Ізраїлю по батьківській лінії

Єврейська національність визначається по материнській лінії, проте громадянство Ізраїлю оформляють і особи у яких тато чи дідусь були євреями. Більш того, отримати Алію можуть чоловік/дружина, діти людини з кровними єврейськими связками.

Оформлення громадянства Ізраїлю по батьківській лінії має зовсім інший порядок дій і залежить від конкретної ситуації:

  • Народився від єврея в зареєстрованому шлюбі. В даному випадку доведеться доводити своє єврейство через суд за допомогою генетичної експертизи.
  • Народився від єврея через 300 днів після оформлення шлюбу. На шляху до отримання ізраїльського паспорта не повинно виникнути перешкод.
  • Народився від першого шлюбу. Неповнолітні діти зможуть отримати тільки посвідку на постійне проживання і після проживання більше трьох років претендувати на громадянство.
  • Народився і зареєстрований до одруження. Оформити громадянство можливо тільки після трирічного проживання в Ізраїлі.
  • Народився від єврея до 300 дня після одруження. В цьому випадку Консул може вимагати зробити тест ДНК на батьківство, і тільки після результатів прийняти рішення на оформлення громадянства.

Важливо знати, що генетичну експертизу проводять виключно на території Ізраїльської держави і в конкретних лабораторіях, отримавши дозвіл суду.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково