Дозвіл на виліт, при необхідності

Відповідно до Законів Ізраїльської держави, в певних ситуаціях, за добу до прибуття в країну, необхідно заповнити бланк-дозвіл на виліт. Подібні випадки можуть виникати в період збройних конфліктів, поширення Коронавіруси тощо.

Бланки заповнюють як особи, що мають громадянство Ізраїлю, постійне місце проживання, так і громадяни інших країн. У випадку з останніми, крім офіційно заповненого бланку, іноземці повинні отримати від ізраїльського Консула дозволу на відвідування країни. Крім особистих даних, в бланку необхідно вказати місця перебування людини останні тижні, а також закріпити декларацію про стан здоров’я. Після чого, громадянина або візьмуть на рейс, або в польоті йому буде відмовлено. Зазвичай забороняють переліт через не повністю заповнені дані або відсутність інформації в декларації.

Безпосередньо перед самим зльотом, клієнт пред’являє дозвіл на виліт прикордоннику. У разі відмови, варто відразу ж звернутися до адміністрації авіакомпанії для отримання подальших інструкцій.

За більш детальною консультацією, про те як отримати громадянство Ізраїлю, здійснити безпроблемний переліт, звертайтеся в компанію “Міграпюс”.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково