Цивільні й офіційні шлюби в період отримання посвідки на тимчасове місце проживання Ізраїлю

Згідно з процедурою СТУПРО, отримати ізраїльське громадянство мають право подружжя ізраїльтян. Водночас право поширюється на громадян, які перебувають як в офіційному, так і цивільному шлюбі. Однак, в такому випадку між подібними подружніми стосунками існує велика різниця.

Перебуваючи в законному шлюбі, іноземний чоловік або дружина отримують великі шанси придбати тимчасову посвідку на проживання протягом року після звернення до Міністерства внутрішніх справ. Як відомо, посвідка на тимчасове місце проживання в Ізраїлі – це перший етап, який необхідно пройти, щоб стати громадянином Ізраїлю. Оформлення посвідки, перебуваючи в цивільному шлюбі, може зайняти кілька років, за цей час, людина отримує тільки робочу візу “Бет-1”, яка, по суті, ніяк не впливає на придбання в майбутньому ізраїльського паспорта.

Фахівці компанії Даркон рекомендують реєструвати шлюб якщо є можливість. До того ж офіційно розписатися можна і після того, як процедура СТУПРО почала працювати. Однак варто знати, що в Ізраїлі заборонені шлюби між громадянами різних віросповідань і водночас МВС не має нічого проти закордонних свідоцтв про шлюб. Тому в країні так популярні одруження за кордоном.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково