Громадянство Ізраїлю для українців

Політична та економічна криза в Україні змусила багатьох громадян задуматися про переїзд в іншу країну. Не останнє місце в планах про зміну місця проживання займає Ізраїль. В державі проживає багато українців, які свого часу скористалися правом про репатріацію. Однак, як виявилося, стати повноправним громадянином на Святій Землі можуть не тільки євреї і їх нащадки, а й будь-який інший іноземець, який виконав ряд умов. Крім цього, ізраїльська влада прихильна до подвійного громадянства і не забороняє одночасно володіти обома паспортами від двох країн.

Українці, втім як і інші вихідці Радянського Союзу, мають кілька сценаріїв отримання ізраїльського громадянства:

  • відповідно до Закону про повернення “
  • шляхом натуралізації;
  • відповідно до Закону “Про громадянство”;
  • через одруження з ізраїльським громадянином;
  • після прийняття гіюру.

Кожен з перерахованих вище способів має свої особливості і підходить під певну категорію людей. Наприклад, скористатися Законом про повернення можуть тільки євреї за національністю і їх близькі родичі: подружжя, діти, онуки. Для неєвреїв існує натуралізація – впровадження в ізраїльське суспільство, перенесення “центру життя” з однієї країни в іншу. Відповідно до Закону про громадянство, діти ізраїльських громадян незалежно від місця народження, також мають право отримати ізраїльський паспорт. Деякі іноземні жителі, які проживали на території Ізраїлю більше п’яти років, також можуть претендувати на громадянство в особливих випадках. Наприклад, за соціальні, культурні, економічні заслуги перед країною і тому подібне.

Громадянство з нагоди укладення шлюбу в Ізраїлі можливе. Варіант з весіллям за розрахунком в подібних випадках не пройде. Молодятам, особливо, коли один з них не є євреєм, доводиться стикатися з безліччю труднощів.

У 2018 році, уряд зобов’язав молодят, один з подружжя яких не є ізраїльським громадянином, проходити щорічні перевірки протягом 5 років. Якщо дружина або чоловік нє єврей хочуть отримати статус ПМЖ в Ізраїлі, то необхідно переїхати жити в країну. Для цього варто подати свідоцтво про шлюб разом з печаткою і апостилем. З моменту коли подружжя житиме в Ізраїлі, їх регулярно перевіряють служби, щоб виключити фіктивність шлюбу. Тільки через п’ять років, можна буде претендувати на ізраїльське громадянство. До цього часу, чоловік і дружина повинні повідомляти спеціальні органи про спільні поїздки, зустрічі, надавати чеки з ресторанів, квитки на літаки, фотографії і так далі.

Детальніше про всі процедури оформлення ізраїльського громадянства для українців дізнавайтеся у менеджера-консультанта.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково