Громадянство Ізраїлю для онуків і внучок євреїв

Онуки і внучки євреїв також претендують на ізраїльське громадянство, грунтуючись на Законі “Про повернення”.

Єврейка бабуся

Якщо в документах бабусі в графі національність зазначено “єврейка”, то у внука або онуки з репатріацією проблем виникнути не повинно. Євреї чи не єдиний народ, де національність передається по жіночій лінії.

Єврей дідусь

Багато хто помилково вважає, що повернутися на історичну батьківщину неможливо, якщо успадкувати єврейство від батька або дідуся. В даному випадку, діти або онуки євреями не будуть, але вони також мають право на громадянство. Повернемося до Закону “Про повернення”, в якому чітко вказано, що репатріантами стають євреї по Галахе, а також їхні прямі нащадки до третього покоління. Тобто в цій ситуації не має значення, хто був євреєм, жінка або чоловік.

Розглянемо на прикладах

  1. Репатріантом стає людина у якої єврейкою була/є мати батька;
  2. Репатріантом стає людина у якої євреєм був/є батько матері.

Складнощі репатріації

Найскладніше в процесі оформлення репатріації – пошук документів, що підтверджують єврейське коріння родичів. Якщо з батьками простіше, найчастіше їх документи зберігаються в сімейних архівах, то з бабусями/дідусями все набагато складніше. Нерідко репатріантам доводиться подавати запити в міські, регіональні архіви, щоб відшукати хоч найменші відомості про свою сім’ю.

Крім документів батьків, бабусь, необхідно надати і докази, що вони дійсно з вами родичі. Свідоцтв про народження в даному випадку буде більш ніж достатньо. Якщо претенденти на репатріацію внуки, то слід надати факти, що мама або тато дійсно народжені від єврейки або єврея, а також свідоцтво про народження, де вказано, що вони дійсно ваші батьки. Взагалі список паперів на перевірку до консула дуже великий. Фахівці радять збирати всі офіційні дані, які тільки можна відшукати, щоб збільшити шанси і нарешті отримати ізраїльське громадянство.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково