Ізраїльське громадянство від бабусі єврейки

Багато клієнтів компанії Даркон плутаються в питаннях громадянства, коли мова заходить про покоління. Відповідно до Закону “Про репатріацію”, отримати ізраїльське громадянство можуть тільки євреї, а також їх близькі родичі (діти, внуки, подружжя). Тут необхідно уточнити, що в юдейському суспільстві національність передається по материнській лінії.

Якщо бабуся єврейка, то внуки можуть претендувати на громадянство. Однак необхідно довести консулу, що бабуся дійсно належить до єврейської національності. Крім того, швидше за все будуть потрібні і докази родинних стосунків онуків з бабусею. Та ж ситуація стосується і дідусі, тобто якщо він єврей, то отримати громадянство Ізраїлю онукам не складе великих труднощів.

Компанія Даркон готова надати всебічну підтримку в отриманні репатріації рідних євреїв. Фахівці всі питання вирішують самостійно, починаючи з пошуку єврейського коріння, і, закінчуючи допомогою облаштування в новій країні.

Якщо не знаєте з чого почати, телефонуйте і розкажіть про свою історію. Наші консультанти проінформують і підкажуть покроковий план дій.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково