Як отримати письмову відмову в репатріації?

Відмова в репатріації часте рішення Консула, який крім наявних об’єктивних причин (брак документів, судимість і т.д.), може суб’єктивно оцінити ситуацію. Наприклад, запідозрити кандидата, що той почав процес репатріації виключно, щоб отримати громадянство Ізраїлю, включаючи всі його привілеї, а не переїхати в країну.

Більшість відмов можна виправити, оскаржити в суді та почати повторний шлях репатріації, для цього буде потрібно рішення консула саме в письмовій формі. Як відомо, після співбесіди, Консул може взяти час на роздуми, а може винести вердикт відразу ж, проте найчастіше це відбувається в усній формі. Згідно з ізраїльським законодавством державні органи зобов’язані підготувати письмову відмову протягом 45 днів. На практиці ж, були ситуації, коли громадяни отримували відмову без оголошеної причини.

Запросити письмове негативне консульське рішення можливо за допомогою адвокатів, тільки тоді репатріант зможе почати процедуру оскарження. Для початку варто звернутися в МВС Ізраїлю, де співробітники діють за налагодженою схемою: апеляція, розгляд справи в центральному офісі Міністерства, звернення до окружного або Верховний суд.

Щоб стати громадянином Ізраїлю важливо “бути підкованим” в юридичних, законодавчих аспектах репатріації. Звернувшись в компанію Даркон, фахівці нададуть всебічну підтримку з питань єврейського громадянства.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково