Особливості ізраїльських одружень

В Ізраїлі на законодавчому рівні та з релігійних переконань, заборонені шлюбні союзи між людьми різних віросповідань. Однак завжди знайдеться можливість офіційно розписатися і в майбутньому стати громадянином Ізраїлю.

Необхідно детальніше ознайомитися з особливостями ізраїльських шлюбів, які проходять всі іноземні громадяни, вибираючи собі супутника по життю ізраїльтянина або ізраїльтянку.

В країні немає РАЦС, усі шлюби укладаються в синагогах.

У синагогах заборонено з’являтися іновірним громадянам, які не є юдеями. Тобто, іноземцю або іноземці для початку слід прийняти юдаїзм. Якщо перший варіант неможливий, то можна зареєструвати шлюб в іншій країні, оскільки ізраїльські закони приймають свідоцтва про шлюб, укладені за кордоном.

З 2018 року, в Ізраїлі посилили Закон про шлюб, по більшій мірі це пов’язано з появою великої кількості фіктивних шлюбів заради того, щоб отримати ізраїльське громадянство. Зокрема, молодій парі доведеться протягом п’яти років доводити щирість своїх почуттів і щастя сімейного життя співробітникам Міністерства внутрішніх справ.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково