Друге і подвійне громадянство Ізраїлю для українців

Дізнаючись про те, як отримати ізраїльське громадянство якщо вже є українське, варто враховувати кілька важливих моментів. Громадянство будь-якої країни відкриває тисячі можливостей перед її жителями. Це і можливість використовувати соціальні пільги, різні державні програми й так далі. Як і Ізраїль, так і Україна допускають наявність декількох громадянства. Однак необхідно розрізняти поняття другого і подвійного громадянства.

Подвійне громадянство дає право людині мати два паспорти й одночасно вважатися громадянином двох країн незалежно від місця проживання. Важливо, щоб між державами були укладені юридичні домовленості. Друге громадянство, також дозволяє мати два паспорти, однак людина буде вважатися громадянином країни виключно на момент проживання в ній. В такій ситуації між країнами відсутні будь-які узгодження, головне, щоб законодавчо не заборонялося мати кілька громадянств одночасно.

Якщо мова йде про Україну та Ізраїль, то тут відсутні будь-які домовленості, відповідно стати громадянином Ізраїлю можливо в статусі другого. Детальніше про питання Ізраїльської держави дізнавайтеся у консультантів компанії Даркон.

Телефонуйте: +38 067 906 55 55

Пишіть: office@darkon.ru

Подайте заявку прямо зараз!

Некоректне прізвище

Некоректне ім'я

Некоректне по батькові

Некоректна країна

Некоректний телефон

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково

Обов'язково